Paykwik Nedir

Paykwik Nedir ?

İDA KART A.Ş ile Online ödemeler, son zamanların en çok tercih edilen yöntemlerindendir.
Kullanıcının güvende kalması ve herhangi bir dolandırıcılık durumu ile karşılaşmaması adına kullanabildiği elektronik kartlar sayesinde, hızlı ve güvenilir sonuçlar elde edilmektedir. Paykwik kart, online ödeme kartları arasında en çok tercih edilendir. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan kartlardan biridir.
Paykwik kart, 16 haneli PİN kodu ve CVV kodu ile desteklenmiştir. Fiziki olmayan bir elektronik ödeme kartıdır. Tek seferlik kullanım hakkına sahip olan kart ile ödeme yaptıktan. sonra kart kendini otomatik olarak imha eder.Paykwik Nedir Başkaları tarafından kullanılması engellenir.
Ödeme yaparken herhangi bir kişisel bilgi vermeye gerek bırakmayan elektronik karttır. Kullanılacak sitenin “ödeme” sayfasına gelinerek “ödeme tipi” bölümünden “Paykwik kart” seçeneği seçilerek ekrana çıkan alana satın alınan Paykwik kodunun girilmesi ile işlem tamamlanmış olur.
Son zamanlarda siber saldırıların ve telefon dolandırıcılıklarının artmasından dolayı kullanıcıların riske girmesine çözüm olarak sunulan. Paykwik kart, dünya genelinde yaklaşık olarak 40.000 web sitede geçerlidi., herhangi bir sıkıntıya maruz kalmadan hizmet alabilir veya ürünlerinizin elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İDA KART A.Ş güvencesi ile SSL ve DMCA sertifikaları ile güven altına alınan sitemizden. Paykwik kart satın alma işlemini en kolay şekilde tamamlayarak ödeme yapmak istediğiniz yerden işleminizi gerçekleştirebilir. Dolandırıcılık veya siber saldırı gibi sorunlarla karşı karşıya kalmadan ödemenizi yapabilirsiniz.