Paykwik Al

Paykwik Al

Paykwik Kart Satın Al

Yurtdışı merkezli olan Paykwik, ön ödemeli yapacağınız alışverişlerinizde size güvenli alışverişin kapılarını açan bir yöntemdir. Paykwik kartını alışverişlerinizde güvenle kullanabilir, karmaşık kod yazılımlarıyla kartın çalınmasına karşı güvende olur ve hiçbir kişisel bilgi barındırmaması nedeniyle de sanal ortamlarda kişisel bilgilerinizi paylaşmak durumunda kalmazsınız.

Paykwik Satın Almanın Yararları

Paykwik Kart, ön ödemeli kartların arasında yer aldığı için güvenlik maksimum seviyededir. Sanal ortamlarda yaptığınız alışveriş işlemleriniz bu nedenle son derece güvenilir olacaktır. Ayrıca kartın hiçbir kişisel bilgiye yer vermiyor olması, bilgi hırsızlığına maruz kalmanızı önleyecektir.

Yatırım seçeneklerinin son dönemlerde ön ödemeli kartlara ağırlık vermesi, Paykwik ön ödemeli kartının birçok sitede kullanılmaya başlamasıyla sonuçlanmıştır. Alışveriş siteleri, oyun siteleri gibi platformlarda kartı geniş seçenekler çerçevesinde kullanabilirsiniz. Bazı alışveriş sitelerinin Paykwik kartına özel düzenledikleri kampanyalardan da, bu kartı satın alarak yararlanabiliyorsunuz.

Online Alışverişlerde Güven

Birçok insan artık alışverişlerini online ortamda tamamlıyor ve kredi kartlarının güvenilirliği de büyük bir problem oluşturuyor. Ancak Paykwik kart, bu tür güvenlik problemleriyle karşılaşmamanız için çok güvenlik sistemlerine sahiptir. Kartı sistemlerimizden Euro para birimi değeriyle satın alabiliyor ve anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.Kur fiyatlarının iniş çıkışlarından dolayı belirlenen kart fiyatlarıyla beraber, 10 Euro’dan başlamaktadır o yüzden cebinize göre Paykwik kartına sahip olabilirsiniz.

Paykwik al kartları, 14 haneyle oluşturulan ve sayılar ve harflerden meydana getirilen kodlara sahiptirler. Paykwik Kart kodunuzun bu nedenle çalınması imkansız hale gelirmektedir. Bunun yanı sıra Paykwik kartlarında bir de pin kodu bulunur. Firmamızdan satın alacağınız Paykwik kartlarını, bu kart kodları ve pin kodları yardımıyla online sitenizden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Firmamız Paykwik kartı satın alabileceğiniz TÜRKİYE satış resellerıdır. Sanal kartların satışları Türkiye’de fiziksel bayiler aracılığıyla gerçekleştirilemediği için, ön ödemeli kart satışı yaptığını iddia eden birçok insan piyasada türemeye başlamıştır. Bu nedenle Paykwik yetkili bayisi olan firmamızı tercih ederek, piyasada satış yaptığını iddia dolandırıcılara paranızı kaptırmamış olursunuz her zaman dediğimiz gibi PARANIZI ŞİRKET HESAPLARINA YATIRINIZ .

Paykwik kartınızı Euro para birimi bazında satın olabiliyorsunuz. Sistemimizde Paykwik kartının güncel fiyatlarına dair anlık kurları takip edebilir, böylelikle kartınızı en iyi fiyat doğrultusunda alabilirsiniz. Paykwik kartına dair danışmak istediğiniz soru ve görüşlerinizi, sistemimiz üzerinden yetkili destek birimlerimiz ile paylaşabilir ve satın alma taleplerinizi de yine yetkili birimlerimize iletebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir